Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům k rekreaci v Chorvatsku

Baška Voda

se třemi apartmány a prostornou terasou

Popis nemovitosti

Baška Voda v Chorvatsku

Baška Voda je malebné přímořské městečko, které se nachází na Makarské riviéře v Chorvatsku. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají krásné pláže, jasné moře a slunečné počasí.

Ubytování

V Baška Voda je k dispozici mnoho možností ubytování, včetně domu s třemi apartmány, který je předmětem prodeje na této stránce. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, které chtějí strávit dovolenou společně. Apartmány jsou plně vybavené a nabízí výhled na moře nebo na hory z krásné terasy, která má 30 metrů čtverečních. Balkony s výhledem na moře. Pláž pouze 50 m od nemovitosti. Výhled také na hory Biokovo. 

Na ohřev vody vlastní solární panely, elektřina s platbami jednou ročně, pitná vodu z kohoutku (teče z pohoří Biokovo, je moc chutná), městská kanalizace, odpadky jsou vyváženy každý den, velmi kultivované a čisté město, tichá ulice, Tady na jihu (v srdci Dolmatia) není zima ani sníh, nejnižší teploty v noci v lednu dosahují +5 st. celsia a přes den už je zpravidla do 23 st. celsia, voda je minimálně +18 st. celsia vhodná ke koupání po celý rok.

Cena nemovitosti: 262.000 Eur, tj. cca 6.419.000 Kč.

Prohlídky možné od 5.4.2024.

Atrakce pro turisty

Baška Voda nabízí mnoho atrakcí pro turisty. Město je známé svými krásnými oblázkovými plážemi, které jsou obklopeny borovicemi a mají výhled na Biokovské hory. Pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi, protože voda je zde mělká a čistá.

Kromě pláží můžete navštívit také archeologické muzeum, které vystavuje nálezy z doby římské a z doby před římskou. Pro milovníky přírody je zde národní park Biokovo, kde můžete podniknout pěší túry a obdivovat úchvatné výhledy na Jaderské moře.

 

Gastronomie

Město je také známé svou vynikající chorvatskou kuchyní. Můžete ochutnat tradiční chorvatské speciality, jako je pečené jehně, ryby a mořské plody, nebo si vychutnat místní vína a olivový olej.

Bez ohledu na to, co hledáte na dovolené, Baška Voda vám to nabídne. Je to místo, které kombinuje krásu přírody, bohatou historii a pohostinnost místních obyvatel.

Videoprohlídka

VÍCE INFORMACÍ A KONTAKTNÍ ÚDAJE NA REALITNÍHO MAKLÉŘE:

martin_vajgert_foto

Martin Vajgert

M: +420 774 111 212 

E: vajgert@reality-proradost.cz

 

A pro možnosti financování např. "americkou hypotékou" se sazbou od 5,09 % p.a. kontaktujte specialistu Martina Hrňu na tel.: +420 777 666 589 či emailu info@martinhrna.cz

Martin Hrňa

Poradenství a vedení úspěšného týmu se od počátku stalo mým koníčkem. Baví mě dělat lidem radost, předávat nadšení, pozitivní informace a elegantní řešení.

V případě sporu s pojišťovnou jsem již připraven vás profesionálně zastupovat díky týmu Poradny poškozeného, který tvoří 50 renomovaných specialistů s právním vzděláním a znalci z oboru. Regionálně poradnu Poškozeného vedu ze své kanceláře.

Ke své práci používám nejmodernější nástroje. Produkt vyberu nejen podle ceny, jak dnes umí mnoho srovnávačů, ale také hlavně podle vašich potřeb a kvality.

Pokud vás tento přístup baví, využijte mě :-)

 

Váš Martin Hrňa


Martin Hrňa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF